Güncellenen EURADRIVES E2000 Serisi inverterler farklı AC motor uygulamalarına çözüm sağlıyor

Güncellenen EURADRIVES E2000 Serisi inverterler farklı AC motor uygulamalarına çözüm sağlıyor

0.4kW – 400 kW güç aralığında güncellenen özellikleri ile Euradrives E2000 Serisi inverterler AC motor uygulamaları için komple çözüm sağlıyor.

Bütün ürün grubunda standart olarak bulunan dahili fren kıyıcı(90 kW’a kadar), EMC filtre ve üzerinde potansiyometre bulunan ekran sayesinde E2000 Serisi inverterler pek çok uygulamayı kolay hale getiriyor. Tüm güç aralığında ve bütün ürünlerde, endüstriyel uygulamalar ve bina uygulamaları için dahili PID / pompa kontrol rutinlerini de içeren üniversal fonksiyon seti bulunmaktadır.

DSP teknolojisine dayanan ürünler Vektör kontrolü, PM motor kontrolünü ve auto tuning özelliğini desteklemektedir. Bilgisayar yazılımı ile E2000 Serisi inverterlere bağlanarak kontrol sağlanabilir, parametreler kopyalanabilir ve hata tespiti yapılabilir. Dünya standartlarını destekleyen ve Savior Kontrol Otomasyon tarafından distribütörlüğü yapılan E2000 Serisi inverterlerin başlıca özellikleri ;

  • 0…650 Hz çıkış (1500Hz opsiyonel)
  • 0.01 Hz frekans çözünürlüğü
  • 10 dakikada 60 saniye %150 yüklenme
  • Otomatik / Manuel tork kompanzasyon özelliği
  • Kullanıcı tarafından programlanabilir DC fren
  • -10 / +50 C çalışma sıcaklığı

Savior Kontrol Otomasyon’un Türkiye resmi distribütörü olduğu Euradrives AC motor kontrol ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.